Poradnia

NASZ ZESPÓŁ

NIEPUBLICZNA PORADNIA PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNO-LOGOPEDYCZNA
„Instytut Wspierania Rozwoju Dziecka”

Dyrektor: mgr Ewa Kaniewska-Mackiewicz

(pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta osób z autyzmem)

Kadra:

  • mgr Agnieszka Chmielińska (psycholog, specjalista w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju oraz wczesnej interwencji z wykorzystaniem wybranych metod neurofizjologicznych)
  • mgr Agnieszka Suchecka-Maklakiewicz (psycholog, terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, prawnik)
  • mgr Marcelina Różycka (psycholog, diagnosta i terapeuta w zakresie Integracji Sensorycznej, oligofrenopedagog)
  • mgr Karolina Nowak (pedagog resocjalizacji, specjalista w zakresie seksuologii dzieci i młodzieży, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, ekspert "Dobrej Zmiany" przy MEN, biegły sądowy w sprawach dotyczących agresji dzieci i młodzieży)
  • mgr Joanna Staśkiewicz (pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, specjalista w zakresie terapii i edukacji dzieci z autyzmem oraz Zespołem Aspergera)
  • mgr Karolina Zawiszewska-Fons (pedagog, specjalista w zakresie dysleksji rozwojowej oraz terapii pedagogicznej)
  • dr Alicja Kozubska (pedagog, logopeda)
  • mgr Ewa Folcik (logopeda)
  • mgr Dominika Heller (mediator)
  • Agnieszka Szachniewicz (terapeuta zajęciowy, kynoterapeuta)

Zapraszamy na szkolenia dla nauczycieli

NIEPUBLICZNE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

Stawiamy na jakość kształcenia i wyposażamy naszych absolwentów w narzędzia niezbędne do rozwoju zawodowego w różnych sektorach gospodarki. Oferta skierowana jest do osób dynamicznych, kreatywnych, zainteresowanych własnym rozwojem zawodowym. Przygotowane pakiety szkoleń, profesjonalna kadra wykładowców, techniki szkoleń z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego, sprostają oczekiwaniom zarówno studentów, absolwentów jak i osób aktywnych zawodowo. ZAPRASZAMY  więcej>>

Zapraszamy do skorzystania ofert półkolonii

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNĄ PRZYGODĘ Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ GOSPODARKI! 

Centrum Projektów Edukacyjnych WSG, jak co roku, zaprasza dzieci do udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej zabawy i treści edukacyjnych.

Zapraszamy  dzieci w wieku 5 – 12 lat lubiące różnorodnie i aktywnie spędzać czas. Przeprowadzimy eksperymenty z dziedzin fizyki, chemii, i przyrody, przenikniemy do świata motoryzacji, robotów i komputerów, wykonamy interesujące dzieła plastyczne, będziemy doskonalić umiejętności taneczne i piłkarskie – jednym słowem wszystko w jednym miejscu dla ciekawych świata dzieci. ZAPRASZAMY więcej >>

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ