Poradnia

TERAPIE GRUPOWE

1. Zajęcia socjoterapeutyczne:

  • dla uczniów z problemami emocjonalnymi istotnie wpływającymi na ich funkcjonowanie społeczne,
  • dla dzieci młodszych i ich rodziców (prowadzone m.in. w oparciu o metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne).

2. Grupowa terapia logopedyczna dla dzieci - przed podjęciem obowiązku szkolnego.

Zajęcia przeznaczone dla pięciolatków, które przejawiają różnego rodzaju trudności językowe, mają ubogi czy przeciętny zasób słownictwa, problemy z wyrażaniem swoich myśli, mają problemy  z koordynacją wzrokowo-słuchowo-ruchową, z koncentracją uwagi i pracą w grupie rówieśniczej.

3. Zajęcia dla dzieci młodszych prowadzone w oparciu o Metodę Dobrego Startu, przeznaczone do realizacji wśród dzieci w wieku 5-7  lat.

Zapraszamy na szkolenia dla nauczycieli

NIEPUBLICZNE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

Stawiamy na jakość kształcenia i wyposażamy naszych absolwentów w narzędzia niezbędne do rozwoju zawodowego w różnych sektorach gospodarki. Oferta skierowana jest do osób dynamicznych, kreatywnych, zainteresowanych własnym rozwojem zawodowym. Przygotowane pakiety szkoleń, profesjonalna kadra wykładowców, techniki szkoleń z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego, sprostają oczekiwaniom zarówno studentów, absolwentów jak i osób aktywnych zawodowo. ZAPRASZAMY  więcej>>

Zapraszamy do skorzystania ofert półkolonii

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNĄ PRZYGODĘ Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ GOSPODARKI! 

Centrum Projektów Edukacyjnych WSG, jak co roku, zaprasza dzieci do udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej zabawy i treści edukacyjnych.

Zapraszamy  dzieci w wieku 5 – 12 lat lubiące różnorodnie i aktywnie spędzać czas. Przeprowadzimy eksperymenty z dziedzin fizyki, chemii, i przyrody, przenikniemy do świata motoryzacji, robotów i komputerów, wykonamy interesujące dzieła plastyczne, będziemy doskonalić umiejętności taneczne i piłkarskie – jednym słowem wszystko w jednym miejscu dla ciekawych świata dzieci. ZAPRASZAMY więcej >>

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ